» Regulamin

Bestsellery

Kontakt

 • TRADING GROUP POLAND
  NIP: 895-170-41-82
 • E-mail:info@solarsystemy.pl
 • Telefon+48 607 90 90 02
 • Godziny działania sklepu8.00-15.00

Cennik

Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Zmiana języka

PolskiAngielski

Regulamin

Regulamin Sklepu Internetowego
www.solarsystemy.pl

 
1.Postanowienia Ogólne

 

 

Producent udziela gwarancji na okres 12 miesięcy w sprzedaży hurtowej oraz min. 24 miesiące w sprzedaży detalicznej.

Regulamin stanowi dokument określający zasady sprzedaży w sklepie internetowym pod adresem www.solarsystemy.pl
 
Składający zamówienie w Naszym sklepie internetowym pod adresem www.solarsystemy.pl Kupujący oświadcza,że  zapoznał sie z niniejszym Regulaminem i akceptuje jego postanowienia a także wyraża zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach wysyłkiu towaru oraz wystwienia stosownego dokumentu zakupu

2.Właściciel Sklepu Internetowego               

 
Włascicielem sklepu internetowego jest  Daria Jasica , działalność gospodarcza jest zarejstrowana pod Trading Group Poland Daria Jasica  Wilczyn 55-120 ul.Sosnowa 22 (jest to również adres do korenspondencji) wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP 895-170-41-82, REGON 020596514, adres poczty elektronicznej:info@solarsystemy.pl - zwana dalej „Administratorem” i będąca jednocześnie Usługodawcą Sklepu Internetowego i Sprzedawcą.

 

3. Zamowienia i Dostawa

 Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia na stronie www.solarsystemy.pl,

drogą telefoniczną pod nr tel 607909002, 607909003

poprzez tel/fax 713104870

lub pocztę elektroniczną email.
info@solarsystemy.pl

 

 

   

 

Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez Kupującego wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Tym samym ma miejsce zawarcie umowy kupna sprzedaży pomiędzy Kupującym oraz Sprzedającym - sklepem www.solarsystemy.pl

Zamówienia złożone i potwierdzone od poniedziałku do piątku do godziny 12 wysyłane za pośrednictwem kuriera realizowane są jeszcze tego samego dnia roboczego lub jeśli towar jest na zamowienie to według podanego terminu .

Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT lub paragon fiskalny.

Wszystkie ceny znajdujące się na stronie sklepu www.solarsystemy.pl podane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT.

Cena podana przy każdym dostępnym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia.
Ceny towarów podane na stronie www.solarsystemy.pl nie zawierają kosztów wysyłki.www.solarsystemny.pl  ma prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, w przypadku, gdy podane przez Kupującego dane są niepełne lub błędne.

 Kupujący może dokonać zapłaty za zamówiony towar poprzez:

-przelew bankowy na konto sklepu,

- kartą za pośrednictwem e-card (szczegóły płatności kartami po przez e-card pod adresem

-płatność przy odbiorze (należność pobiera doręczyciel).

- gotówką, jeśli wybrany jest odbiór osobisty

-system ratany

Zamówienia dostarczane są przez firmę kurierską. UPS ,DPD,

Koszt dostarczenia zamówionego towaru na terenie Polski wynosi :
-Kurier 20 zł

-Kurier 30 zł (przesyłka za pobraniem)

 Zamówienia składane za pośrednictwem sklepu  www.solarsystemy.pl są realizowane w ciągu 2-6 dnia roboczego.

 

4.Reklamacje  

 

 

Wszystkie produkty będące w ofercie są fabrycznie nowe i są objęte gwarancją producenta lub rękojmią sprzedawcy.

www.solarsystemy.pl  zobowiązuje się do pozytywnego rozpatrzenia gwarancji w przypadku gdy dany produkt posiadał wadę techniczną, oraz w przypadku wady powstałej w wyniku dostawy.

Reklamowany produkt należy wysłać na adres sklepu www.solarsystemy.pl

Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przesyłki przez www.solarsystemy.pl

Gwaran zastrzega sobie prawo do wydłużenia powyższego terminu w uzasadnionych przypadkach, gdy konieczne jest przeprowadenie dodatkowych testów lub sprowadzenia cześci zamiennych.

Do rozpatrzenia reklamacji konieczne jest dostarczenia urządzenia posiadającego oryginalne ozanczenie numeru serii .

www.solarsytemy.pl zastrzega sobie prawo do nieprzyjmowania przesyłek wysyłanych za pobraniem lub na koszt sklepu.5. Zwroty towaru / Odstapienie od umowy  ( pełny tekst odstąpienia od umowy w linku)

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku 'O ochronie praw konsumentów (Dz.U. z 2000 r. Nr 22 poz.271) kupujący ma prawo do zwrotu  lub odstąpiena od umowy towaru zakupionego w sklepie www.solarsystemy.pl bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

Zwrotowi podlegają koszty zamówionego produktu. Koszt odesłania produktu do sklepu pokrywa Kupujący.

Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie pisemnego oświadczenia przed jego upływem drogą pisemną lub za pośrednictwem poczty elektroniczne email.


www.solarsystemy.pl zobowiązuje się do dokonania zwrotu kosztów w terminie do 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Zwrot dokonywany jest przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego.


6.Ochrona danych osobowych

 1. Korzystanie ze Sklepu Internetowego oraz zawieranie umów o świadczenie Usług Elektronicznych poprzez Sklep Internetowy lub Umów, z czym wiąże się konieczność podania danych osobowych, jest całkowicie dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą samodzielnie decyduje, czy chce rozpocząć korzystanie z Usług Elektronicznych świadczonych przez Usługodawcę lub zawrzeć Umowę zgodnie z Regulaminem Sklepu.

 2. Zgodnie z art. 23 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. Nr 133, poz. 883 ze zm.) przetwarzanie danych jest dopuszczalne m.in. gdy:

  1. osoba, której dane dotyczą, wyrazi na to zgodę, chyba że chodzi o usunięcie dotyczących jej danych.

  2. jest to konieczne do realizacji umowy, gdy osoba, której dane dotyczą, jest jej stroną lub gdy jest to niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy na żądanie osoby, której dane dotyczą.

  3. jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratorów danych albo odbiorców danych, a przetwarzanie nie narusza praw i wolności osoby, której dane dotyczą - za prawnie usprawiedliwiony cel w tym wypadku uważa się marketing bezpośredni własnych produktów lub usług administratora danych.

 3. Przetwarzanie danych osobowych przez Administratora odbywa się zawsze w ramach podstaw dopuszczalności ich przetwarzania wymienionych w pkt. 4.2. Polityki prywatności.

7.Postanowienia końcowe

   1.
Sklep Internetowy może zawierać odnośniki do innych stron internetowych. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności obowiązujące na tych stronach. Administrator namawia by po przejściu na inne strony, zapoznać się z polityką prywatności tam ustaloną. Niniejsza polityka prywatności dotyczy tylko Sklepu Internetowego.

    2.Sklepu dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie z rzeczywistością. Nie onosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę  przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów)  prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez klienta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu klient ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn,zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

   3.W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: telefoniczny pod numerem 607909003 lub drogą elektroniczną na adres info@solarsystemy.pl

                                         

 

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl